Produktiem
Mēbeļu caurule
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
| Ārējais diametrs | 15*15-300*300 mm |
| WT | 0,4-14 mm |
| Caurules garums | 1.Vienkāršs garums un divkāršs nejaušs garums |
| 2. SRL: 3M-5,8M DRL: 10-11,8 miljoni vai pēc klienta pieprasītā garuma | |
| 3. Fiksēts garums (5,8, 6, 12 m) | |
| Standarti | GB/T6728-2017, EN10219, EN10255, ASTM A500 A, B, C, ASTM A795 |
| Materiāli | Q235B, Q355B, SS400, S235, S355 |
| A53,A500,A106, A106C | |
| Beidzas | 1.Planends |
| 2. kvadrātveida griezums | |
| Virsmas apstrāde | Melna krāsa, laka, eļļa, cinkota, pārklāta ar pretkoroziju |
| Iepakojums | 1. Ūdensnecaurlaidīgs plastmasas audums |
| 2. Austi maisiņi | |
| 3. PVC iepakojums | |
| 4. Tērauda sloksnes | |
| 5. Prasības | |
| Lietojumprogrammas | 1. Zema spiediena šķidruma šķidruma piegādātājs satur ūdeni, gāzi un eļļu |
| 2. Būvniecība | |
| 3. Mehāniskais aprīkojums | |
| 4. Mēbeles | |
| Maksājumi un tirdzniecības noteikumi | 1. Maksājuma noteikumi: T/T un L/C. |
| 2. Tirdzniecības noteikumi: FOB/CFR/CIF | |
| 3. Minimālais pasūtījuma daudzums: 5MT (5000 kg) | |
| Piegādes laiks | 1. Parasti 10-20 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas |
| 2. Saskaņā ar pasūtījuma daudzumu | |
| Testi | Ķīmisko komponentu analīze, mehāniskās īpašības, tehniskās īpašības, ārējā izmēra pārbaude, hidrauliskā pārbaude, rentgena pārbaude |
| Priekšrocības | 1. Saprātīga cena ar izcilu kvalitāti 2. Bagātīgs krājums un ātra piegāde 3. Bagāta piegādes un eksporta pieredze, sirsnīgs serviss 4. Uzticams ekspeditors, 2 stundu attālumā no ostas |





Populāri tagi: mēbeļu caurule, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, uzņēmums, eksportētājs, pārdevējs, zīmoli, labākais, kvalitatīvs, ražots Ķīnā
Pāri:
Kvadrātveida caurule
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-
20X20 300X300 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
20X40 200X400 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
20X40 200X400 kvadrātveida tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
MS863 GI kvadrātveida tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
MS 863 kvadrātveida un taisnstūrveida tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
ASTM A500 iepriekš cinkota taisnstūra cauruleSkatīt vairāk>













