Produktiem
Cinkota kvadrātveida tērauda caurule
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
| Ārējais diametrs | 15*15-300*300mm |
| Wt | 0.4-14mm |
| Caurules garums | 1. Viens nejaušs garums un divkāršs nejaušs garums |
| 2. SRL: 3M-5.8M DRL: 10-11.8M vai kā klientu pieprasītais garums | |
| 3. Fiksēts garums (5.8, 6, 12m) | |
| Standartiem | GB/T6728-2017, EN10219,EN10255, ASTM A500 A, B, C, ASTM A795 KLASE |
| Materiāli | Q235B, Q355B, SS400, S235, S355 |
| A53,A500,A106, A106C | |
| Beidzas | 1.Plain gali |
| 2.kvadrātveida griezums | |
| Virsmas apstrāde | Melna krāsa, laka, eļļa, cinkota, pārklāta ar pretkorozijas pārklājumu |
| Iepakojuma | 1.Ūdensnecaurlaidīgs plastmasas audums |
| 2.Austie maisi | |
| 3.PVC iepakošana | |
| Tērauda sloksnes saišķos | |
| 5.As prasība | |
| Lietojumprogrammas | 1. Šķidruma piegādei zemspiediena apstākļos, piemēram, ūdenim, gāzei un |
| 2.Būvniecībai | |
| 3.Mehāniskās iekārtas | |
| 4.Mēbelēm | |
| Apmaksas un tirdzniecības noteikumi | 1. Apmaksas nosacījumi: T/T un L/C |
| 2.Tirdzniecības noteikumi: FOB/CFR/CIF | |
| 3.Minimālais pasūtījuma daudzums: 5MT (5000kg) | |
| Piegādes laiks | 1. Parasti 10-20 dienu laikā pēc pirmās iemaksas saņemšanas |
| 2.Atbilstoši pasūtījuma daudzumam | |
| Testi | Ķīmisko komponentu analīze, mehāniskās īpašības, tehniskās īpašības, ārējā izmēra pārbaude, hidrauliskā testēšana, rentgena tests |
| Priekšrocības | 1.Saprātīga cena ar izcilu kvalitāti 2.Bagātīgs krājums un tūlītēja piegāde 3.Bagātīga piegādes un eksporta pieredze, sirsnīgs serviss 4.Uzticams priekšsumma, 2 stundu attālumā no ostas |





Populāri tagi: cinkota kvadrātveida tērauda caurule, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, ražoti Ķīnā
Pāri:
Kvadrātveida caurule
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-
EN 10219 Karsti cinkotas sastatnesSkatīt vairāk> -
ASTM A500 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
20X20 300X300 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
20X40 200X400 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
MS863 GI kvadrātveida tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
EN10219 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk>













