Produktiem
Kvadrātveida caurule
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
| Ārējais diametrs | 15*15-300*300mm |
| WT | 0.4-14mm |
| Caurules garums | 1. Viens nejaušs garums un dubults nejaušs garums |
| 2. SRL: 3M-5.8M DRL: 10-11.8M vai kā klienti pieprasīja garumu | |
| 3. Fiksēts garums (5.8, 6, 12m) | |
| Standartiem | GB/T6728-2017, EN10219,EN10255, ASTM A500 A, B, C PAKĀPE |
| Materiāli | Q235B, Q355B, SS400, S235, S355 |
| A53,A500,EN10255 | |
| Beidzas | 1.Vienkārši gali |
| 2.kvadrātgriezums | |
| Virsmas apstrāde | Melna krāsa, laka, eļļa, cinkota, ar pretkorozijas pārklājumu |
| Iepakojuma | 1.Ūdensizturīgs plastmasas audums |
| 2.Austi maisiņi | |
| 3.PVC iepakojums | |
| 4.Tērauda sloksnes saišķos | |
| 5.As prasība | |
| Lietojumprogrammas | 1. Zema spiediena šķidruma piegādei, piemēram, ūdens, gāzei un naftai |
| 2.Būvniecībai | |
| 3.Mehāniskās iekārtas | |
| 4.Mēbelēm | |
| Apmaksas un tirdzniecības noteikumi | 1. Apmaksas nosacījumi: T / T un L / C |
| 2.Tirdzniecības noteikumi: FOB / CFR / CIF | |
| 3.Minimālais pasūtījuma daudzums: 5MT (5000kg) | |
| Piegādes laiks | 1. Parasti 10-20 dienu laikā pēc pirmās iemaksas saņemšanas |
| 2.Saskaņā ar pasūtījuma daudzumu | |
| Testi | Ķīmisko komponentu analīze, mehāniskās īpašības, tehniskās īpašības, ārējā izmēra pārbaude, hidrauliskā pārbaude, rentgena tests |
| Priekšrocības | 1.Saprātīga cena ar izcilu kvalitāti 2.Bagātīgs krājums un ātra piegāde 3.Bagātīga piegādes un eksporta pieredze, sirsnīgs serviss 4.Uzticams ekspeditētājs, 2 stundu attālumā no ostas |





Populāri tagi: kvadrātveida caurule, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, uzņēmums, eksportētājs, pārdevējs, zīmoli, labākie, augstas kvalitātes, izgatavoti Ķīnā
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-
ASTM A500 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
20X20 300X300 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
20X40 200X400 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
MS863 GI kvadrātveida tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
EN10219 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
Cinkota kvadrātveida tērauda cauruleSkatīt vairāk>













