Produktiem

Karsti cinkota doba sekcija
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
| Ārējais diametrs | 15*15-300*300mm 40*20-400*200mm |
| WT | 0,4-14 mm |
| Caurules garums | 1. Viens nejaušs garums un dubultais nejaušs garums |
| 2. SRL: 3–5,8 milj DRL: 10-11,8 M vai pēc klientu pieprasījuma | |
| 3. Fiksēts garums (5,8, 6, 12 m) | |
| Standarti | GB/T6728-2017, EN10219, EN10255, ASTM A500 A, B, C GRADE |
| Materiāli | Q235B, Q355B, SS400, S235, S355 |
| A53, A500, EN10255 | |
| Beidzas | 1.Līnisti gali |
| 2.kvadrātveida griezums | |
| Virsmas apstrāde | Melna krāsa, laka, eļļa, cinkota, pārklāta ar pretkorozijas pārklājumu |
| Iepakošana | 1.Ūdensizturīgs plastmasas audums |
| 2.Austi maisiņi | |
| 3.PVC iepakojums | |
| 4.Tērauda sloksnes saišķos | |
| 5. Kā prasība | |
| Lietojumprogrammas | 1. Zema spiediena šķidrumu, piemēram, ūdens, gāzes un eļļas, piegādei |
| 2.Būvniecībai | |
| 3.Mehāniskās iekārtas | |
| 4.Mēbelēm | |
| Apmaksas un tirdzniecības noteikumi | 1. Maksājuma noteikumi: T/T un L/C |
| 2. Tirdzniecības noteikumi: FOB/CFR/CIF | |
| 3. Minimālais pasūtījuma daudzums: 5MT (5000kg) | |
| Piegādes laiks | 1. Parasti 10-20 dienu laikā pēc pirmās iemaksas saņemšanas |
| 2.Atbilstoši pasūtījuma daudzumam | |
| Pārbaudes | Ķīmisko komponentu analīze, mehāniskās īpašības, tehniskās īpašības, ārējo izmēru pārbaude, hidrauliskā pārbaude, rentgena pārbaude |
| Priekšrocības | 1. Saprātīga cena ar izcilu kvalitāti 2. Bagātīgs krājums un ātra piegāde 3. Bagātīga piegādes un eksporta pieredze, sirsnīgs serviss 4. Uzticams ekspeditors, 2 stundu attālumā no ostas |
Populāri tagi: karsti cinkota doba sekcija, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pirkt, uzņēmums, eksportētājs, pārdevējs, zīmoli, vislabākie, augstas kvalitātes, izgatavoti Ķīnā
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







