Produktiem
Doba sekcija
Nosūtīt pieprasījumu
Produkta ievads
| Ārējais diametrs | 15 * 15-300 * 300mm |
| WT | 0,4-14 mm |
| Caurules garums | 1. Viens nejaušs garums un dubultā nejaušs garums |
| 2. SRL: 3M-5,8M DRL: 10-11,8M vai pēc klienta pieprasītā garuma | |
| 3. Fiksēts garums (5,8, 6, 12m) | |
| Standarti | GB / T6728-2017, EN10219, EN10255, ASTM A500 A, B, C, ASTM A795 GRADE |
| Materiāli | Q235B, Q355B, SS400, S235, S355 |
| A53,A500,A106, A106C | |
| Beidzas | 1. Plāns beidzas |
| 2. kvadrātveida griezums | |
| Virsmas apstrāde | Melna krāsa, laka, eļļa, cinkota, pretkorozijas pārklājums |
| Iepakojums | 1. Ūdensizturīgs plastmasas audums |
| 2. Austi maisiņi | |
| 3. PVC iepakojums | |
| 4. Tērauda sloksnes saišķos | |
| 5. Kā prasība | |
| Pieteikumi | 1. Zema spiediena šķidruma, piemēram, ūdens, gāzes un eļļas, piegādei |
| 2. Būvniecībai | |
| 3. Mehāniskās iekārtas | |
| 4. Mēbelēm | |
| Maksājumu un tirdzniecības noteikumi | 1. Maksājuma noteikumi: T / T un L / C |
| 2. Tirdzniecības noteikumi: FOB / CFR / CIF | |
| 3. Minimālais pasūtījuma daudzums: 5MT (5000kg) | |
| Piegādes laiks | 1. Parasti 10-20 dienu laikā pēc pirmās iemaksas saņemšanas |
| 2. Saskaņā ar pasūtījuma daudzumu | |
| Testi | Ķīmisko komponentu analīze, mehāniskās īpašības, tehniskās īpašības, ārējā izmēra pārbaude, hidrauliskā pārbaude, rentgena tests |
| Priekšrocības | 1. Saprātīga cena ar izcilu kvalitāti 2. bagātīgs krājums un ātra piegāde 3. Bagāta piegādes un eksporta pieredze, sirsnīgs serviss 4. Uzticams ekspeditors, 2 stundu attālumā no ostas |





Populāri tagi: dobā sekcija, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, izgatavota Ķīnā
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-
MS863:2010 Pre Cinkota taisnstūra cauruleSkatīt vairāk> -
20X20 300X300 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
EN10219 kvadrātveida tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
EN10219 GI taisnstūra tērauda cauruleSkatīt vairāk> -
EN10219 Iepriekš cinkota taisnstūra cauruleSkatīt vairāk> -
20X20 300X300 kvadrātveida cauruleSkatīt vairāk>













